Sprawdź ile otrzymasz zwrotu

Bezpłatna analiza umowy kredytowej

Spłaciłeś szybciej kredyt lub pożyczkę?

Odzyskaj prowizję od "ręki"

Czy Twój bank Cię poinformował, że należy Ci się zwrot prowizji z kredytu gotówkowego?

Przeczytaj więcej
Wybierz...
Wybierz...

Wyślij do nas do analizy swoją umowę kredytową
i odbierz dodatkową gotówkę

14

dni

12 380

0

Wypłacamy pieniądze

naszym Klientom do

Najwyższa dopłata dla 1 Klienta do 1 umowy

Bezpłatna analiza umów kredytowych

Wyceniamy umowy

kredytowe do

48

godzin

Przeczytaj jak działamy i komu pomagamy

Działamy prosto

Wystarczy wysłać do nas umowę kredytową plus potwierdzenie wcześniejszej spłaty lub umowę konsolidacji celem wyliczenia przez nas gotówki dla Ciebie

Działamy szybko

Działamy uczciwie

Podpisujemy cesję wierzytelności i wypłacamy Tobie gotówkę w kilka dni. Nie biegasz po sądach, nie czekasz miesiącami na swoje pieniądze.

Do 48 godzin po przesłaniu przez Ciebie wymaganych dokumentów przedstawimy Ci naszą propozycję dla Ciebie. Nie czekasz miesiącami, nie ponosisz żadnych kosztów

Rzecznik finansowy przypomina: "spłaciłeś kredyt wcześniej"? Należy ci się zwrot części kosztów

Każdy spłacony wcześniej kredyt/pożyczka to osobna sprawa i należny dla Ciebie zwrot. A co jeśli takich kredytów masz kilka, kilkanaście a zdarzyli nam się klienci posiadający kilkadziesiąt zobowiązań.

Bezpłatna analiza umów kredytowych

Dlaczego warto nam zaufać?

Dla kogo jest nasza oferta?

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które wzięły kredyt bankowy lub pożyczkę pozabankową po 1 stycznia 2012 roku. Jeśli dokonałeś jej wcześniejszej spłaty (gotówkowo lub poprzez konsolidację) należy Ci się zwrot części pobranych przez instytucje finansowe kosztów. Często w grę wchodzi od kilku do kilkunastu tysięcy złotych z jednej pożyczki/kredytu.Każdy spłacony wcześniej kredyt/pożyczka to osobna sprawa i należny dla Ciebie zwrot. Klient otrzymuje pieniądze na swoje konto do 14 dni od podpisania dokumentów, bez konieczności czekania wielu miesięcy na rozstrzygnięcie sprawy w sądzie.

Nie ponosisz żadnego ryzyka. Nie czekasz na pieniądze miesiącami. Nie musisz chodzić po sądach ani instytucjach finansowych. Wypłacamy pieniądze naszym Klientom do kilkunastu dni. Być może dzięki dodatkowej gotówce otrzymanej od nas sfinansujesz swoje wakacje? Jeżeli obecnie spłacasz kredyt konsolidacyjny to znaczy że na 100% należą ci się dodatkowe pieniądze. Skorzystaj z doświadczenia naszego zespołu.

Czym się wyróżniamy na rynku?

Jesteśmy wiodącą kancelarią w kraju specjalizującą się w uzyskiwaniu gwarantowanego zwrotu prowizji bankowej z kredytów konsumenckich w zaledwie kilka dni!

Ryzyko bierzemy na siebie, Ty śpisz spokojnie i czekasz na należne Tobie pieniądze. Dajemy Ci gwarancję, że jeśli nie uzyskamy od instytucji finansowej należnej kwoty nie obciążymy Cię kosztami. Nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat. To my tobie wypłacamy pieniądze.

Prowizja przekłada się na koszt kredytu. Jest to jednorazowa opłata wyrażona w % pobierana tytułem udzielenia kredytu. Prowizje od kredytów i pożyczek są różne, dochodzą do 45 %. Ponad 90% osób jednak nawet nie wie, że ma do tego prawo do zwrotu, ponieważ instytucja finansowa dobrowolnie nie zwróci prowizji. Klientowi zostaje jedynie droga sądowa lub opcja skorzystania z naszej oferty odkupienia praw do rozliczeń finansowych.

Czym jest prowizja bankowa?

Czy ponosisz opłaty lub ryzyko?